corleti.pl

Wyświetlono rezultaty 61-69 z 69.

25paź2009

Marusia (davosgoldbonzo.pl)

Z wielką przyjemnością obejrzałam tą stronkę. Zapewne powrócę jeszcze aby zerknąć czy czasem nie przybyły nowe zdjęcia w galerii :) Patrycja - świetny przydomek hodowlany, mi już utkwił w pamięci. Gratuluję i życzę sukcesów ringowych i w przyszłości hodowlanych :)

25paź2009

Smile of Red Witch (www.smileofredwitch.com)

Patrycja gratuluje bardzo ładnego prezentu urodzinowego ;)

25paź2009

Aguś (www.red-pearl.com.pl)

Hejka Pati - bardzo ładna stronka :) Wielkie buziaki dla mojego ulubieńca Bimka i jeszcze większe dla Tami. Pozdrawiam.

22paź2009

Iwona (www.coyote-ugly.pl)

Pati gratuluje powiększającej się psiej rodziny :) Pomysł urodzinowy super !! Życzę dużo sukcesów wystawowych i osobistych.

22paź2009

Dzasta

Super stronka!!! Mam nadzieję na częste aktualizacje stronki i galerii :D Pozdrawiam

22paź2009

Czarna

Kochana ta strona jest cudowna:)) aż się wzruszyłam ogladając fotki Bimka i Tami :D aaa i nawet jest kilka zdjęć z Ustki :)) Pomysł na prezent fantastyczny dlatego gratuluję pomysłu twojemu mężczyznie :) Buziaczki

22paź2009

Deep Blue Angels

hej pati, super stronka, mi sie podoba ;) Powodzenia z twoja zala gromatka

22paź2009

gosia

Odwiedzającym strona bardzo się podoba :). Młody Bimerek - wydaje się jakby czas stanął w miejscu ( co prawda chyba tylko dla mnie ). A Tamisia - ten mały kochany stworek :). Obejrzałam galerię i oprócz tego, że zdjęcia są piękne i tylko pogratulować pociech, to już się za Nimi stęskniłam ( czytaj - przyjdą do Was ). Marzenia się spełniają - rodzinka w komplecie :)

21paź2009

wedi

Wszystkiego najlepszego Kochanie (taki spozniony prezent na urodziny)... mam nadzieje, ze strona sie podoba Tobie i bedzie sie podobala odwiedzajacym... buziaki